Polecamy


Szkoła Zdrowia Ruchu i Tańca

Szkoła Tańca

 
DD Media Akcesoria GSM

dd media

 

Galerie

 
IV Zjazd BLS
Spała 16-17.03.2013

cz. 1
 

spała 1

 
Przygotowania Wojtka do Mistrzostw Polski w Kulturystyce
Wojtek
 

 

 Ślub i wesele

Realizowany przez nas reportaż filmowy uzyskuje najwyższą jakość dzięki zastosowaniom profesjonalnych technik telewizyjnych oraz kinowych. Standardowo nasze filmy zaczynają się od błogosławieństwa rodziców, a kończą tańcem pożegnalnym po oczepinach. Scenariusz filmu opracowujemy szczegółowo z parą młodą jeszcze przed ślubem w taki sposób aby zarejestrować na filmie najważniejsze momenty dla danej pary.

slub

Dodatkowo nasze filmy wzbogacamy ujęciami z pleneru, sesji narzeczeńskiej, studyjnej, zdjęcia i materiał filmowy dostarczony przez parę młodą.

Zapis przy użyciu kamer HD pozwala na opracowanie gotowego materiału na płytach DVD. Opcjonalnie nagrywamy również na płytach BLU-RAY. Interaktywne menu pozwoli Państwu szybko przemieszczać się po wygranych scenach. Wmontowane sceny z pokazami fotograficznymi podnoszą wydatnie walory artystyczne gotowego filmu.

Dzięki zastosowaniu technologii produkcji telewizyjnej i filmowej skracamy czas oczekiwania na materiał filmowy. Czas oczekiwania na film standardowo 2-4 tygodnie. W przypadkach szczególnych para młoda otrzyma gotowy film już w ciągu tygodnia.

Jesteśmy pasjonatami sztuki filmowej, co pozwala nam za każdym razem zdobywać nowe umiejętności, a przede wszystkim wykorzystywać zdobytą już wiedzę. Rozsądne używanie dodatkowych reflektorów, pozwala lepiej podkreślić powagę chwili, oraz uchwycić to, co najcenniejsze.