Polecamy


Szkoła Zdrowia Ruchu i Tańca

Szkoła Tańca

 
DD Media Akcesoria GSM

dd media

 

Galerie

 
IV Zjazd BLS
Spała 16-17.03.2013

cz. 1
 

spała 1

 
Przygotowania Wojtka do Mistrzostw Polski w Kulturystyce
Wojtek
 

 

 Prymicje

Realizowany przez nas reportaż filmowy uzyskuje najwyższą jakość dzięki zastosowaniom profesjonalnych technik telewizyjnych oraz kinowych. Standardowo nasze filmy zaczynają się od błogosławieństwa rodziców i Proboszcza, a kończą życzeniami po Mszy św. Prymicyjnej. Dodatkowo filmujemy również przyjęcie gości w lokalu. Scenariusz filmu opracowujemy szczegółowo z Ks. Prymicjantem lub jego rodzicami w taki sposób aby zarejestrować na filmie najważniejsze momenty dla Ks. Prymicjanta i jego najbliższej rodziny.

pry
pry

W razie potrzeby dodatkowo nasze filmy wzbogacamy ujęciami z pleneru oraz ujęciami rodzinnymi.

Standardowo nasze gotowy filmy oddajemy na płytach DVD. Na życzenie istnieje możliwość nagrania filmu na płytę Blue-Ray. Filmów nie kodujemy.

Dzięki zastosowaniu technologii produkcji telewizyjnej i filmowej skracamy czas oczekiwania na materiał filmowy. Czas oczekiwania na film standardowo 2-4 tygodnie. W przypadkach szczególnych czas oczekiwania na film można skrócić do 7 dni.

Jesteśmy pasjonatami sztuki filmowej, mamy kilkuletnie doświadczenie w filmowaniu Prymicji i innych uroczystości kościelnych (śluby, komunie, bierzmowanie, rocznice pośługi kapłatńskiej), co pozwala nam za każdym razem zdobywać nowe umiejętności, a przede wszystkim wykorzystywać zdobytą już wiedzę.

Zapraszamy do obejrzenia naszych gotowych prac z Prymicji na prezentacji filmowej. Terminy prezentacji ustalamy z każdą Ks. Prymicjantem lub jego rodzicami - indywidualnie.