Polecamy


Szkoła Zdrowia Ruchu i Tańca

Szkoła Tańca

 
DD Media Akcesoria GSM

dd media

 

Galerie

 
IV Zjazd BLS
Spała 16-17.03.2013

cz. 1
 

spała 1

 
Przygotowania Wojtka do Mistrzostw Polski w Kulturystyce
Wojtek
 

 

 Aktywny senior

aktywny senior Aktywny senior to program aktywizacji intelektualnej, duchowej i artystycznej seniorów, który w sposób przystępny stara się przybliżyć różne rodzaje współczesnych technologii i umiejętności przydatne w życiu codziennym i skierowany jest do Pań i Panów w wieku pow. 50 roku życia. Cechą charakterystyczną naszych zajęć jest indywidualne dostosowanie intenstywności zajęć do możliwości kondycyjnych grup, które z założenia są 2-3 osobowe, co stwarza bardzo szybkie możliwości rozwoju. Ponadto wychodząc naprzeciw starszym seniorom (pow. 60 roku życia) wprowadzamy zajęcia indywidualne tzw. "w domu klienta". Ma to szczególne znaczenie dla osób które z różnych przyczyn nie mogą brać udziału w zorganiozowanych zajęciach grupowych, a jednocześnie chciałyby być bardziej aktywne życiowo poprzez udział w jednym z oferowanych przez nas kursów.

Program aktywizacji intelektualnej, duchowej i artystycznej Aktywny Senior jest doskonałym uzupełnieniem programu aktywizacji ruchowej Fitness 50+60+ prowadzony w Szkole Zdrowia Ruchu i Tańca w Toruniu. Oba programy wzajemnie się uzupełniają dając wszechstronne możliwości rozwoju dla seniorów w każdym wieku.

Oferta

Szkoła Mistrza Fotografii


• kursy fotografii (podstawy, fotografia studyjna, plener, fotografia ślubna)
• kursy komputerowe (podstawy, grafika komputerowa, kurs photoshopa)

Zajęcia prowadzi mgr Janusz Danielczyk (dyplomowany mistrz fotografii oraz specjalista w zakresie technik multimedialnych) oraz dyplomowani nauczyciele fotografii, informatyki i technik multimedialnych

Nasze atuty:
a) grupy 3-4 osobowe
b) współczesne oprogramowanie komercyjne (Corel Draw, Photoshop)
c) personalizacja zajęć w formie zajęć indywidualnych z w/w tematyki
d) zajęcia indywidualne i grupowe w terenie (w domu klienta, w klubach, zakładach pracy).

Miejsce zajęć: Studio graficzne, studio foto oraz sala wykładowa, Toruń, ul. Żółkiewskiego 37/41

Więcej informacji: w pozostałych pozycjach menu oraz tel. 602-500-931, 696-141-444